Чому ми проводимо інтерв'ю із кожним кандидатом?

інтерв'ю, наляканий кандидат
Можливо ви вже колись спілкувались із нашими рекрутерами та знаєте, що ми завжди намагаємось провести повноцінну розмову із кожним кандидатом, щоб визначити усі навички та вміння – як професійні, так і особистісні. Чому ми проводимо інтерв'ю із кожним кандидатом?Все дуже просто! Від того як ми проведемо інтерв'ю і оцінимо вас залежатиме ваш подальший шлях працевлаштування за кордоном. Адже на кожного кандидата ми складаємо резюме, яке обов'язково передаємо працедавцю для попередньої оцінки, на основі якого працедавець приймає рішення про найм працівника.

3 важливих аспекти при проведенні співбесіди із нашим рекрутером:

  1. Відкритість і правдивість ваших слів – адже якщо ви будете лукавити та надавати рекрутеру неправдиву інформацію стосовно ваших професійних навичок – це обов'язково проявиться в подальшому на вашому робочому місці, що призведе до значних фінансових витрат з вашої сторони. Правдива інформація надана нашому рекрутеру дозволить запропонувати вакансію, що відповідатиме вашим умінням та дозволить якісно виконувати роботу. Тому наша компанія завжди просить буде чесними і відвертими при проведенні інтерв'ю – адже це основа вашого професійного успіху при роботі за кордоном!
  1. Повна інформація – звичайно наші рекрутери використовують спеціально розроблені моделі перевірки навиків і отримання повної інформації від кандидатів, проте ми також просимо вас брати активну участь у розмові із нашими рекрутерами – детально розповідати про ваш досвід, робочі ситуації, задавати питання тощо. Адже надавши не лише правдиву, але й повну інформацію про вас – ви однозначно збільшуєте шанси отримати бажану вакансію.
  1. Зацікавленість – є ще одним важливим елементом при проведенні розмови із вами, адже дає можливість нашим рекрутерам зрозуміти – "Ця людина дійсно зацікавлена цією вакансією, будемо розглядати його як реального кандидата". Пам'ятайте, що при поведені інтерв'ю ми оцінюємо не лише професійні навички, а й особисті якості кожного кандидата, а кількість місць на кожну позицію є завжди обмежене.
Важливим є те, що після приїзду на роботу за кордон працедавець буде оцінювати якість вашої роботи і співставляти ваші реальні навички із тим, що було зазначено у резюме, яке наші рекрутери складають спільно і вами на основі проведеного інтерв'ю. Зрозуміло, що невідповідність очікувань працедавця із реальністю призводить д звільнення та фінансових втрат зі сторони працівника.

Щиро просимо вас дотримуватись вищезазначених аспектів і разом із нашими рекрутерами скласти ПРАВДИВЕ, ПОВНОЦІННЕ резюме, ЗАЦІКАВЛЕНОГО кандидата.

Winsup EU
winsup.eu
Winsup PL
winsup.pl
Адреса: Львів, вул. Пекарська 7,
2 поверх, офіс 114
Пн - Пт, 10:00 - 19:00
Phone icon
Phone icon
Copyright © 2017 WinsUp - Всі права застережено.
ТОВ РК "Ост-Вест"
Close
Напишіть нам
Viber
Messenger
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+38 067 670 5756