Легальна робота в Німеччині

прапори України та Німеччини
19 грудня уряд Німеччини ухвалив основні положення майбутнього імміграційного закону, який нарешті дозволить українцям почати легально працювати в Німеччині.

Новий законопроект покликаний ліквідувати зайву бюрократію і полегшити працевлаштування в Німеччині як для фахівців з вищою освітою, так і для представників робітничих професій.

Тож про які спрощення та умови працевлаштування йде мова?

Згідно нового закону іноземцям буде дозволено протягом півроку шукати роботу в Німеччині без будь-яких офіційних документів і робочої візи – працевлаштуватися в Німеччині можна буде уже після прибуття в країну.

Завдяки новому закону роботодавцям більше не потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування громадян іншої країни – більше не буде перевірок на предмет наявності бажаючих зайняти вакантну посаду серед громадян Німеччини та ЄС. Це не тільки спрощує, але й пришвидшує процес отримання запрошення та відкриття візи.

Який рівень володіння мовою повинен бути у працівника відтепер буде вирішувати індивідуально кожен роботодавець. Однак знання мови завжди було і буде перевагою. Якщо Ви сподіваєтеся поїхати на роботу до Німеччини – рекомендуємо уже зараз починати вчити мову, знання якої навіть на мінімальному рівні зможуть стати вирішальним фактором, або ж Вашою перевагою порівняно з іншими кандидатами.

Для спеціалістів, у яких є документальне підтвердження кваліфікаційного рівня, німецький уряд пообіцяв зробити все необхідне для прискорення визнання свідоцтв, виданих в інших країнах.

Коли закон вступить в силу?

Для повного затвердження законопроекту він обов'язково має бути погоджений Бундестагом.
І хоча це погодження носить більше формальний характер, незалежно від того, коли закон буде одобрено, він повноцінно вступить у силу 1 січня 2020 року.
Тому не спішіть відмовлятись від роботи уже у привичних для нас країнах оскільки у 2019 ніяких спрощень для українців не буде.

Важливо!

Ігноруйте пропозиції роботи в Німеччині по новому закону. Багато агенцій ще досі нелегально відправляють людей до Німеччини по польських листах відрядження, що є нелегальним та загрожує штрафом та депортацією.

А для тих, хто бажає поїхати працювати ще у 2019-му, рекомендуємо шукати роботу уже зараз. Таким чином, поки Ви будете відпочивати, усі необхідні документи будуть виготовлятись, що дасть можливість перетнути кордон одразу після свят.

П.С. Уже через рік для українців відкриються нові можливості по працевлаштуванню за кордоном, а поки – будьмо терплячі. Гарних Вам свят та з наступаючим Новим Роком!

З найкращими побажаннями, команда WinsUp.
Winsup EU
winsup.eu
Winsup PL
winsup.pl
Адреса: Львів, вул. Пекарська 7,
2 поверх, офіс 114
Пн - Пт, 10:00 - 19:00
Phone icon
Phone icon
Copyright © 2017 WinsUp - Всі права застережено.
ТОВ РК "Ост-Вест"
Close
Напишіть нам
Viber
Messenger
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+38 067 670 5756