5 найгірших робочих місць в Польщі

  1. Головна
  2.   Новини
  3.   Інформація
  4.   5 найгірших робочих місць в Польщі
0

5 найгірших робочих місць в ПольщіДоволі часто українці відважуються працевлаштовуватись за кордоном тому, що до цього підштовхують обставини. В таких випадках людина сподівається на людяність та допомогу інших, тих самих агенцій з працевлаштування чи знайомих. Проте і такі люди можуть не сказати всю правду про роботу. І замість кроку до світлого майбутнього ви отримуєте важку працю в ненайкращих умовах.

Аби ви змогли вберегтись від такої перспективи, ми створили рейтинг найгірших професій в Польщі. Це важка та погано оплачувана робота, якої варто остерігатись.

Сільське господарство

Робота на полях, городах або плантаціях важка не лише фізично. Окрім праці, яка вартує багатьох сил, працівникам доводиться терпіти суворі погодні умови та антисанітарію. Доволі часто роботодавці не забезпечують найманців необхідним інвентарем та спецодягом. А враховуючи, що це сезонна робота, і сезон починається на початку весни, то доводиться працювати в надзвичайному холоді.

Крім того, робота на угіддях часто передбачає проживання за межами міста. Зовсім не факт, що пощастить жити у фешенебельному котеджі. В деяких випадках поруч навіть не виявляється магазину, а на закупівлю продуктів роботодавець виділяє всього один день на тиждень, коли сам відвозить працівників до супермаркету.

Склади секонд-хенду

Під час роботи на подібних фабриках менше, ніж в попередньому випадку, відчуваються погодні фактори. Проте найбільша небезпека такої професії – низька гігієна праці та наявність хімічних випаровувань. На складах секонд-хенду складують, сортують та упаковують вже уживані речі. Далі вони відправляються в найбідніші держави, часто це країни третього світу. Тож одяг та взуття можуть оброблятись різноманітними хімічними речовинами, і працівникам складу доводиться вдихати шкідливі випаровування.

Фабрики з сортування пластикових виробів

Агенції з працевлаштування часто описують таку роботу приблизно таким чином: «Ви будете просто відділяти папір від пластику. Нічого важкого». Проте це не зовсім так.

По-перше, потрібно усвідомлювати, що сортуванню підлягає сировина, яка раніше була у вживанні, тобто сміття. Тому одна з невіддільних особливостей умов праці – сморід. По-друге, мова йде про сортування величезної кількості пластику та паперу, тож робоче місце буде схожим на сміттєзвалище. І швидше за все, сортувати доведеться не руками, а лопатою.

До того ж під час роботи можна випадково порізатись чи поранитись, і враховуючи антисанітарію, яка панує на таких фабриках, існує великий ризик попадання інфекції в рану та отримання серйозного захворювання.

Птахофабрики

Головна причина, через яку варто уникати таких місць – не просто низька, а повністю відсутня гігієна праці. До того ж оплата не надто велика. Часто на птахофабриках українцям доводиться працювати понаднормово. І це за умов забрудненості робочого місця та постійної наявності низьких температур.

Українці, які працювали на птахофабриках, говорять, що розмір птахів значно відрізняється від звичних нам. Птахи можуть бути втричі більшими від звичних габаритів. Наприклад, вага індиків досягає 35 кілограмів. Тож навіть якщо вам пощастить уникнути перспективи потрошити птахів, вакансія вантажника теж не найкраща, адже за день таких індиків може бути близько 2000.

М’ясофабрики

Це, безперечно, найгірше з можливих місць роботи для українців, за винятком тих, хто має досвід в обвалюванні м’яса. Такі спеціалісти цінуються в Польщі, тож роботодавці часто пропонують доволі хорошу заробітну плату.

Проте якщо ви не обвалювальник м’яса, то рекомендуємо ні за яких умов не погоджуватись на вакансії м’ясофабрик. По-перше, така робота передбачає жахливі умови праці: сирість, низькі температури (0-5 градусів), підвищена волога, велика імовірність того, що вам доведеться потрошити туші. По-друге, оплата праці не висока. По-третє, антисанітарія завжди несе за собою ризик серйозних захворювань, а особливо коли головне знаряддя праці – ніж.

Схожі записи

Розсилка

Хочете більше актуальних вакансій та інформації щодо співпраці? Тоді залиште свій email і отримайте максимум корисної інформації вже зараз!