Як це працює

Open navigation
Консультація

Консультація

Це етап знайомства, визначення Ваших бажань, навичок та вмінь. Перш за все ми знаходимо вакансію, яка була б Вам до душі. Далі спеціалісти розповідають про особливості обраної посади та компанії, а також про те, на що потрібно звернути увагу, аби сподобатись роботодавцю. Ми проводимо комплексну підготовку до проходження співбесіди з урахуванням кожної вимоги до претендентів. Завершальна частина даного етапу — співбесіда. На момент її проходження Ви вже будете готові до будь-яких, навіть найбільш каверзних питань HR-менеджера.

scroll down
Запрошення

Запрошення

Цей документ є критично важливим для Вашого офіційного працевлаштування. За його наявності Ви зможете відкрити візу, видану з метою працевлаштування, та підписати трудовий договір з роботодавцем. Саме тому ми беремо на себе вироблення запрошення. Адже наша мета - допомогти Вам в офіційному та абсолютно легальному працевлаштуванні. Окрім можливості відкриття потрібної візи, запрошення дає Вам вичерпну інформацію щодо майбутньої роботи, наприклад таку, як інформація про умови праці та рівень заробітної плати.

scroll down
Віза

Віза

Ми допомагаємо підготуватись до відкриття візи. Щоб максимально пришвидшити та спростити цей процес, наші спеціалісти консультують Вас щодо всіх найважливіших питань. Також ми допомагаємо у підготовці необхідного пакету документів. Завдяки цьому Ви отримаєте візу швидко, легко та без стресів. Адже інформований — означає озброєний.

scroll down
Виїзд до Польщі

Виїзд до Польщі

Ми беремо на себе обов'язки з організації трансферу, пошуку комфортабельного транспорту та квитків. Якщо знадобиться, наш представник зустріне Вас та супроводить на місце відправлення. Зустріч клієнта по прибуттю в Польщу обов'язкова.

scroll down
Праця

Праця

Для офіційного та легального працевлаштування ви підписуєте договір із працедавцем в нашому офісі, після приїзду з України, ще перед початком роботи. Саме підписання договору дозволить вам почуватися впевненими та захищеними на території ЄС.

scroll down
Супровід

Супровід

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте повноцінну клієнтську підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вона включає в себе вирішення будь-яких питань щодо проживання та роботи в Польщі. А саме:

  • допомога в оформленні медичного страхування
  • відкриття Карти Побиту (як тимчасової, так і постійної)
  • зміна роботи
  • пошук курсів підвищення кваліфікації
  • допомога в організації переїзду Ваших близьких до Польщі

І пам’ятайте: о котрій годині Ви б із нами не зв’язалися, у святковий день чи в будній, ми одразу ж візьмемось за вирішення Вашого питання.

scroll down

Не гайте часу — почніть вже сьогодні!

Створити заявку