В яких випадках можуть депортувати з Польщі?

 1. Головна
 2.   Новини
 3.   Законодавство
 4.   В яких випадках можуть депортувати з Польщі?
0

В яких випадках можуть депортувати з Польщі?Депортація – це рішення про виселення іноземця з Польщі, яке приймається воєводою. Ним же визначається термін, за який людина повинна покинути країну. Термін може варіюватись від 7 до 30 днів.
На кого поширюється депортація і кого вона може стосуватись?
Рішення про примусове виселення може стосуватись іноземців, які:

 • працевлаштовані нелегально;
 • перебувають на території Польщі з недійсною візою;
 • ведуть бізнес з порушенням законодавчих норм Польщі;
 • не володіють фінансовими засобами для покриття власного перебування в Польщі (те ж стосується тих, хто не може вказати достовірних джерел отримання коштів);
 • знаходяться в списку іноземців, чиє перебування на території Польщі небажане (інформація вказується в SIS);
 • не виконали податкових зобов’язань перед Республікою Польща.
 • перетнули або намагались перетнути кордон незаконно;
 • не покинули самостійно країну в термін, визначений рішенням воєводи.

Коли можливе примусове виконання депортації?

 1. Особа перебуває в центрі, який охороняється, або в ізоляторі тимчасового утримання.
 2. Примусова депортація необхідна з міркувань обороноздатності, безпеки чи збереження громадського порядку.
 3. Іноземець не покинув країну в термін, вказаний у рішенні.

Важливо знати: протягом 2 тижнів з моменту отримання рішення про депортацію можна оскаржити його у письмовій формі. Для цього потрібно звернутись до керівника Управління у справах іноземців (UdSC).

Чого вартуватиме депортація з Польщі?

Сама по собі депортація – дуже неприємний процес. Однак вона супроводжується ще й певними наслідками. Зокрема, згідно з діючим законодавством Польщі всі витрати, пов’язані з видворенням, лягають на іноземця, якого депортують.

Виключенням можуть бути лише такі випадки:

 1. Приїзд за запрошенням. Якщо протягом терміну, на який іноземець був запрошений, виникли надзвичайні умови, через які його депортують, то витрати покриває той, хто його запрошував.
 2. Робота. У випадках, коли іноземець депортується внаслідок виконання ним робочих обов’язків із порушенням діючих законів, витрати покриває роботодавець.
 3. Навчання. Якщо людина приїхала у Польщу для проведення наукових досліджень, проте не оплачує витрати по депортації, то вони покриваються навчальним закладом.

Спеціалісти WinsUp пропонують кваліфіковану юридичну допомогу з питань депортації. Просто зв’яжіться з нами, і ми запропонуємо вирішення Вашої ситуації вже сьогодні!

Схожі записи

 • Jan 1, 1970
  Легальна робота в Німеччині

  19 грудня уряд Німеччини ухвалив основні положення майбутнього імміграційного закону, який нарешті дозволить українцям почати легально працювати в Німеччині. Новий..

  0 Читати далі
 • Jan 1, 1970
  Офіційна робота в Польщі

  Мільйони українців в пошуках кращого майбутнього обирають роботу за кордоном. В списку найпопулярніших країн для трудової міграції Польща займає друге..

  0 Читати далі
 • Jan 1, 1970
  Карта побиту: види, переваги,…

  Отримання тимчасового ВНЖ на підставі офіційного працевлаштування – один з найпопулярніших способів отримання права на легальне перебування в Польщі. В..

  0 Читати далі

Розсилка

Хочете більше актуальних вакансій та інформації щодо співпраці? Тоді залиште свій email і отримайте максимум корисної інформації вже зараз!