Політика конфіденційності

 1. Політика конфіденційності Адміністратора роз’яснює, в який спосіб збираються, обробляються і використовуються інформації про Користувачів Веб-сторінки. Метою Політики конфіденційності та дій Адміністратора у цій сфері є гарантування Користувачам охорони їхньої конфіденційності. Ця Політика конфіденційності стосується виключно Веб-сторінки.
 2. Адміністратор обробляє персональні дані Користувачів тільки у рамках, необхідних для правильного надання Послуг, які надаються через Веб-сторінку.
 3. Адміністратор обробляє персональні дані Користувачів згідно з чинними положеннями законодавства, зокрема закону від 29 серпня 1997 р. про захист персональних даних, а також на умовах, вказаних в цій Політиці конфіденційності.
 4. Користувач, який користується Веб-сторінкою, а також Послугами, які надаються через Веб-сторінку, погоджується на застосування Адміністратором умов, вказаних у цій Політиці конфіденційності.
 5. Вхід на Веб-сторінку не вимагає надання Адміністраторові персональних даних. Реєстрація на Веб-сторінці та користування Послугами, які надаються за допомогою Веб-сторінки, вимагають заповнення реєстраційної анкети і введення необхідних персональних даних.
 6. Персональні дані користувачів зберігаються у базі даних, яка ведеться у спосіб, що гарантує захист оброблюваних даних згідно з вимогами положень про захист персональних даних, в т.ч. розпорядження Міністра Внутрішніх Справ і Адміністрації від 29 квітня 2004 р. у справі документації обробки персональних даних, а також технічних і організаційних вимог, які повинні виповнювати пристрої та інформаційні системи, які використовуються до обробки персональних даних (Урядовий Журнал № 100, поз. 1024), а також вказівками Генерального Інспектора Захисту Персональних Даних.
 7. Про базу персональних даних, яка ведеться Адміністратором, повідомлено до Генерального Інспектора Захисту Персональних Даних.
 8. Адміністратором персональних даних, наданих Користувачем, є ___, що діє у ___ на вулиці ___, вписаний до Державного реєстру підприємців за номером _____, ІПН: ___, ЄДР: _____.
 9. У рамках, у яких це допускається законом від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних (зведена редакція Урядовий Журнал з 2002 р., № 101, поз. 926), Адміністратор надає Користувачам право доступу до їхніх власних даних, вимогу їхньої актуалізації або видалення, а також право відмови від обробки даних у випадках, вказаних у положеннях цього закону.
 10. Як правило, Адміністратор не поширює і не передає персональні дані Користувачів innym podmiotom, хіба що Користувач виразить чітку згоду на поширення або передання своїх даних. Адміністратор не несе відповідальності за використання даних Користувача переданих іншим суб’єктам за згодою Користувача.
 11. Адміністратор застерігає собі право опрацювання на основі інформації пов’язаної з Користувачем статистичної звітності та зведень, але яка не буде пов’язана з даними Користувачів і не дозволить на його ідентифікацію. Адміністратор має право поширювати та публікувати такі статистичні зведення.
 12. Адміністратор автоматично збирає і переховує інформацію, яка стосується користування Користувачем з Веб-сторінки, які необхідні з технічної, статистичної та оптимізаційної точки зору роботи Веб-сторінки. Інформаціями, які збираються Адміністратором автоматично, є:
  – IP-адреса, з якої Користувач переглядає зміст Веб-сторінки,
  – адреси сторінок, які відвідуються Користувачем, кількість переглядів цих сторінок і входів, час відвідування конкретних сторінок,
  – словосполучення введені у пошукову систему доступну на Веб-сторінці.
  Незалежно від Веб-сторінки Адміністратора можливе є автоматичне накопичення даних про діяльність Користувача браузером і програмами, які накопичують дані у статистичних або маркетингових цілях (напр. Google Analytics, Google AdSense).
  Куки-файли (cookie) є інформаційними даними, зокрема це текстові файли, які переховуються у фінальному пристрої Користувача Веб-сторінки та призначені для користування з вікон Веб-сторінки.
  Куки-файли використовуються з метою накопичення інформації пов’язаних з використанням Веб-сторінки Користувачем. Куки-файли дають можливість зокрема:
  а) утримання сесії Користувача Веб-сторінки,
  б) пристосування змісту вікон Веб-сторінки до преференцій Користувача, а також оптимізація користування з веб-сторінок, зокрема ці файли дозволяють розпізнавати пристрій Користувача Веб-сторінки і відповідно висвітлити веб-сторінку, пристосовану до його індивідуальних потреб,
  в) опрацювання статистик, які допомагають зрозуміти, в який спосіб Користувачі Веб-сторінки користуються веб-сторінками, що дає можливість покращувати їх структуру і зміст.
  У рамках Веб-сторінки вживаються наступні види куки-файлів: ………..
  Користувачі Веб-сторінки можуть у кожному моменті змінити налаштування куки-файлів. Ці налаштування можуть бути змінені зокрема у такий спосіб, щоб блокувати автоматичне обслуговування куки-файлів в налаштуваннях браузера або інформувати про їх заміщення у пристрої Користувача Веб-сторінки кожного разу. Детальні інформації про можливості та способи обслуговування куки-файлів є доступні у налаштуваннях програмного забезпечення (браузера).
  Адміністратор Веб-сторінки інформує, що обмеження застосування куки-файлів можуть вплинути на деякі функції доступні у вікнах Веб-сайту.
  Адміністратор Веб-сторінки застерігає собі право змінювати деякі положення Політики конфіденційності як і змісту цілого документу. Актуальна Політика конфіденційності буде доступна безоплатно для Користувачів на Веб-сторінці.