Про компанію

Winsup – новий підхід до працевлаштування в Польщі!
Безкоштовно, офіційно, прибутково.

Українці – це народ з великою історією, неймовірними досягненнями та незліченними можливостями. Протягом сотень років наші предки дивували всю Європу подвигами, які, здавалось, були не під силу звичайній людині. Та українці не просто виконували такі завдання, але й робили це з неперевершеною легкістю. І сьогодні, в вік інновацій, технологій та всестороннього інтелектуального розвитку, працелюбність та старанність нашого народу – це найбільша перевага.

Ми компанія, яка допомагає Вам безкоштовно та офіційно отримати роботу в Польщі та інших країнах ЄС! Winsup - це бренд, що об’єднує українську рекрутингову компанію «Ост-Вест» та польську агенцію Centrum Obsługi Inwestora - Agencja Pracy Tymczasowej.

Наша мета – забезпечення українців гідною роботою на території Європейського Союзу та створення нових можливостей для наших громадян. Окрему увагу ми приділяємо законодавчому захисту кожного українця. Звертаючись до нас, Ви отримуєте обов’язкове офіційне працевлаштування. А разом із ним соціальний та фінансовий захист, наданий Вам законодавчими актами ЄС.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ваше перебування в Польщі у якості працівника пройшло не тільки комфортно, але і прибутково для Вас!


Наші послуги

icon box image

Консультування

Допомагаємо знайти бажану вакансію, консультуємо щодо працевлаштування та проводимо співбесіду. Вам не потрібно їхати в іншу країну, щоб знайти роботу. Зробіть це знаходячись в Україні!

icon box image

Вироблення запрошення

Запрошення від роботодавця – найважливіша умова легального працевлаштування в Польщі. Саме вона дозволяє відкрити робочу візу (cel wydania 05) і підписати офіційний трудовий договір.

icon box image

Допомога в отриманні візи

Для збереження Ваших прав на рівні працівника ЄС необхідне відкриття візи, яка видана з метою працевлаштування. Ми розповімо все про підготовку документів та процес її отримання.

icon box image

Працевлаштування

По приїзді з України ви відразу, ще до початку роботи ознайомлюєтесь та підписуєте договір про працевлаштування. Це гарантує вам юридичний та соціальний захист як працівника ЄС.

icon box image

Супровід

В процесі роботи у Вас можуть виникнути додаткові питання. Не соромтесь звертатись до нас! Ми вирішимо будь-які питання та допоможемо в отриманні постійного проживання в Польщі.

icon box image

Усестороння підтримка

Важливо знати що навіть знаходячись далеко від дому, Вам є на кого покластись. Ми залишаємось з Вами до останнього і допомагаємо адаптуватись до нового життя.

Ми не просто говоримо Вам про цінність українських спеціалістів, але й щодня доносимо цю думку до провідних роботодавців Польщі. І щоразу вони переконуються у правдивості цього твердження.

На сьогоднішній день українці високо цінуються в таких напрямках діяльності, як медицина, IT-технології, будівництво та інженерія. Щодня ми допомагаємо знайти роботу мрії сотням співвітчизників. Причому абсолютно безкоштовно, виключно офіційно та в найкоротші терміни.

Досить відкладати своє майбутнє на потім. Воно чекає на Вас вже сьогодні!

Гарячі вакансії